• Płatności

Dla wygody klientów oferujemy kilka form płatności za produkty i usługi oferowane przez naszą firmę. Inne, specjalne warunki płatności ustalane są na podstawie odrębnych ustaleń z działem finansowym naszej firmy.


Formy i sposoby płatności:

 • Gotówka za pobraniem

W tym wypadku pieniądze odbiera kurier dostarczający towar do Państwa. Koszt pobrania wliczony jest w cenę przesyłki. Wartość pobrania nie może przekraczać 10 000 zł, płatność większych zamówień musi być realizowana przez przelewy bankowe (lub częściowo przez przedpłatę przelewem, częściowo przez pobranie). Jeżeli to możliwe, towar o wartości powyżej limitu pobrania może być rozdzielony na dwie osobne przesyłki i wysłany na dwa razy, w odstępie jednego dnia.

 • Przedpłata na konto bankowe

Wysyłka towaru następuje po zaksięgowaniu wpłaty. Jest możliwość wystawienia faktury proforma. Czas wpłynięcia pieniędzy na nasze konto to zazwyczaj 24 godziny od zlecenia przelewu licząc tylko dni robocze chyba, że przelew wykonany jest z tego samego banku, wtedy wpłata jest natychmiast. Polecamy w tytule przelewu podać niezbędne informacje w celu przyśpieszenia realizacji zamówienia (przykładowo tj. imię i nazwisko, numer zamówienia, data).

Numer konta bankowego:


mBank Logo PHUT Siembida
mBank SA.

Waluta PLN

PL 77 1140 1225 0000 2975 6800 1001
 
 • Przelew z terminem płatności

Warunki ustalane indywidualnie dla niektórych firm i instytucji. Zawsze wymagamy złożenia pisemnego zamówienia. Po wybraniu tej płatności należy skontaktować się z naszą firmą w celu ustalenia szczegółów zapłaty.

 

 • Karta płatnicza (autoryzacja przez stronę www)

Visa Mastercard Płatności PHUT Siembida Pay
 
 • Płatności mogą być dokonywane z użyciem kart:


  - Visa
  - Visa Electron
  - MasterCard
  - MasterCard Electronic
  - Maestro

 

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.

 • BLIK

BLIK to szybka i bezpieczna płatność mobilna. Aby opłacić zamówienie za jej pośrednictwem, należy skorzystać z 6-cyfrowego, jednorazowy kodu, wygenerowanego w aplikacji bankowości mobilnej, z której korzystasz. Dodatkowo, jako Klient potwierdzisz każdą transakcję w aplikacji, widząc takie jej parametry, jak kwota i nazwa punktu akceptacji. Z płatności za pośrednictwem BLIK możesz skorzystać będąc użytkownikiem smartfona i posiadaczem konta w banku, który obsługuje ten standard płatności.

 • Płatności elektroniczne

Wybierz bank, a następnie w serwisie bankowości internetowej dokonaj zapłaty.
Twoja wpłata jest natychmiastowa, co powoduje skrócenie casu realizacji zamówienia.

Ostrzegamy! Żeby płatność przeszła bez jakichkolwiek opóźnień, nie zamykaj zakładki ani przeglądarki. Wróć do sklepu przyciskiem "Powróć" po zakończeniu płatności u wybranego operatora.

Ponad 32 najpopularniejsze kanały płatności

PHUT Siembida Sposoby Płatności Blue Media

 


 

Masz pytania lub brakuje Ci jakiejś metody płatności?

Z chęcią na nie odpowiemy a metody dodamy! Zapraszamy do kontaktu poprzez zakładkę Kontakt.