W chwili obecnej trawają prace sewisowe! Można wyświetlić produkty ale zakup jedynie poprzez telefon 609547808 lub 601618622
  • Folia w płynie QSEAL 4,5kg

Symbol: HER02248
70.00
Cena przesyłki Brak
Dostępność 1 szt.
Kod kreskowy 5901289362658
EAN 5901289362658

Zamówienie telefoniczne: 601618622

Zostaw telefon

Qseal - folia w płynie

POJEMNOŚĆ 4,5 kg

SIMEPLAST FARKOM

 

Qseal - folia w płynie

 

Qseal folia w płynie jest gotową do użycia jednoskładnikową masą składającej się z wysokiej jakości spoiwa polimerowego, środków modyfikujących i  wypełniaczy mineralnych. Qseal  tworzy bezspoinową szczelną i elastyczną powłokę hydroizolacyjną wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń oraz charakteryzuje się znakomitą przyczepnością do powierzchni: tynków gipsowych, cementowych, cementowo wapiennych, płyt kartonowo-gipsowych, podłoży betonowych, jastrychów (również z ogrzewaniem podłogowym), cegieł i powierzchni drewnopochodnych. Wysoka gęstość ~1,45g/cm³ pomaga w łatwym nanoszeniu i uzyskaniu pożądanej grubości dla zapewnienia skutecznej ochrony.

 

Przeznaczenie

 

Folia w płynie służy do uszczelniania nasiąkliwych i porowatych podłoży narażonych na czasowe działanie wilgoci i wody przed ułożeniem płytek ceramicznych: kuchnie, łazienki, kabiny prysznicowe, pralnie, piwnice, balkony, tarasy (pod zadaszeniem) itp.

 

Dozowanie

 

Folia w płynie  oferowana jest w formie gotowej do użycia bez konieczności dodawania dodatkowych składników. Przed użyciem należy starannie wymieszać aż do uzyskania jednolitej konsystencji.

 

Qseal folia w płynie należy stosować na czyste suche, przyczepne, odtłuszczone i nośne powierzchnie w temperaturze od +50C do +300C.  Qseal należy nakładać za pomocą pędzla, wałka lub szpachelki dwuwarstwowo (druga po wyschnięciu pierwszej, po około 3-6 godzinach).

 

Zużycie: około 1,1kg/m2 przy łącznej grubości dwóch warstw 1mm.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Sklep zamknięty

PHUT Siembida

Trwają prace nad stroną. 
Zmieniamy się na lepsze!

Na chwilę obecną życzymy Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!