W chwili obecnej trawają prace sewisowe! Można wyświetlić produkty ale zakup jedynie poprzez telefon 609547808 lub 601618622
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - BOLL

Firma BOLL powstała w 1993 roku w Zielonej Górze. Zajmujemy się dystrybucją szerokiej oferty środków chemii samochodowej oraz dodatkó

O FIRMIE

Firma BOLL powstała w 1993 roku w Zielonej Górze. Zajmuje się dystrybucją szerokiej oferty środków chemii samochodowej oraz dodatków lakierniczych.

Przez wszystkie lata działalności sukcesywnie wzbogaca ofertę wprowadzając do obrotu artykuły wysokiej jakości od uznanych producentów z całej Europy i świata. Dba też o to, aby oferta była atrakcyjna cenowo. Celem jest uważne badanie potrzeb rynku i rozwijanie go, umożliwiając klientom z całego kraju i zagranicy wybór coraz szerszej gamy artykułów chemii samochodowej. Chce, aby marka BOLL kojarzyła się ze stabilnością, pewnością i zaufaniem i aby serwis, który oferuje, był najwyższej jakości.

Dzięki coraz większej rzeszy zadowolonych klientów, których uwagi są podstawą rozwoju, stali się jednym z najważniejszych dystrybutorów chemii samochodowej w Polsce, a obdarzone zaufanie zobowiązuje do nieustannego podnoszenia jakości usług.w lakierniczych.